Kiinde Twist Başlangıç Seti

Kiinde Twist Başlangıç Seti

0,00
Marka : Kiinde
Fiyat : ₺399,99(KDV Dahil)

1 iş gününde kargo

Anneler  ve bebekleri için hayatı kolaylaştıran, yaratıcı ürünler geliştiren Kiinde artık Türkiye'de. Yoğun anne ve babaların, yeni ebeveyn oldukları dönemde karşılaştıkları zorluklardan ve hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürünlere duydukları ihtiyaçtan esinlenerek geliştirilen Kiinde ürünleri birinci sınıf güvenlik ve kalite gözetilerek ABD'de dizayn edilmiş ve testlerden geçirilmiştir. Sonucunda ise hayatı kolaylaştıran, etkinleştiren, özgürleştiren, hızlandıran ve keyif veren ürünler ortaya çıkmıştır.

Kiinde Twist Başlangıç Seti

Bir saklama poşeti ile anne sütünü çekebilir, saklayabilir, organize edebilir, ısıtabilir ve bebeğinizi besleyebilirsiniz!  Kiinde Twist beslenme sistemi sayesinde değerli anne sütünü biberondan saklama poşetine ve sonra yine saklama poşetinden biberona aktararak ziyan etmezsiniz!

Twist Başlangıç Setinde aşağıdaki Kiinde ürünlerini bulabilirsiniz:

-          20 adet önceden sterilize edilmis Twist süt saklama poşeti ve çevirmeli twist kapakları

-          14 ara bağlantı aparatı (piyasadaki pekçok markanın süt pompaları ile uyumlu olarak kullanılabilir)

-          2 Squeeze doğal biberon

-          1 yavas akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı

-          1 orta akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı

-          1 hızlı akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı

-          1 Keeper süt saklama rafı

-          2 biberon başlığı fırçası

Kiinde Twist Pouches Süt saklama poşeti akmayan, sızdırmayan bir biberonun güvenilirlik ve sağlamliğini, bir süt saklama poşetinin fiyatı, rahatlığı ve kullanim kolaylığı ile birlikte sunar!

  •        * Sızıntı ve akmayı engelleyen twist kapaklidir.
  •        * Saklama poşeti üzerine süt ile ilgili bilgileri yazıp, yazılı olan bilgileri rahatlıkla görebilirsiniz.
  • Set içerisinde bulunan Direct Pump ara adaptörleri, her marka göğüs pompasına ve sonra da Kiinde Twist PouchesTSüt saklama poşetine bağlayabilirsiniz. Böylece anne sütünü biberondan süt saklama poşetine transfer etmeye gerek kalmadan, sızdırma ve dökülme problemi yaşamadan saklayabilirsiniz.

Sütü çektikten sonra, Keeper Anne sütü saklama rafı değerli anne sütünü güvenli, kolay erişilebilir, rahat donma ve ısınma sağlamak amacıyla yatay ve düzenli bir şekilde buzluğunuzun içinde saklamanızı sağlar. KeeperT rafı diğer markaların değişik ebatlardaki süt saklama poşetleri ile de kullanabilirsiniz.

Anne sütünü saklama poşeti ile biberon arasında transfer etmeye gerek kalmadan, bebeğinizi direkt olarak Kiinde Twist Pouches süt saklama poşetinden besleyiniz. Sütü eritip ısıttıktan sonra saklama poşetini Squeeze doğal biberona takınız, içindeki havayı sıkarak çıkartınız ve Active-Latch biberon başlığını üzerine takınız.

-          Kiinde Twist Pouches süt saklama poşeti, bebeğinizin sütündeki gaz problemini tamamen ortadan kaldırır.

Active-Latch biberon başlığı doğal emme alışkanlıklarını bebeğe öğretmek ve anne göğsü ile biberon arasındaki geçişleri kolaylaştırmak üzere dizayn edilmiştir. Active-Latch biberon başlığının özel dizaynı sayesinde bebek anne göğsünden süt emerken olduğu gibi emme ve göğüse emerek masaj yapma refleksini geliştirir, biberon ve anne göğsü arasındaki emme tembelliğini engeller.

Direct-Pump ara adaptörler, Keeper raf, Squeeze doğal biberon,  Active-Latch biberon başlığı ve koruyucu kapakları ile biberon fırçası bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir ve sterilizatörde dezenfekte edilebilir.

Twist Başlangıç Setinde bulunan ürünlerin içeriğinde BPA, PVC ve Ftalat yoktur.