Unigo Comflor Pingko İn Afrika (210cm x 140cm x 13mm)

Unigo Comflor Pingko İn Afrika (210cm x 140cm x 13mm)

0,00
Marka : Unigo
Fiyat : ₺1.149,00(KDV Dahil)

1 İş Gününde Kargo

Ebat
Unigo oyun matları, büyüklerin de çocukların oyunlarına katılımını sağlayacak şekilde özellikle büyük ebatlarda tasarlanmıştır.


Bebeğinizle oyun oynarken, Unigo oyun matının üzerine birlikte uzanabilir, bedensel gelişimini desteklemek için spor faaliyetleri yapabilir, hatta bebeğiniz ile birlikte emekleyebilirsiniz. Unigo oyun matları doğduğu günden itibaren çocukların ve ebeveynlerin en konforlu oyun alanıdır.
Kalınlık
Dolgu köpük hammaddeden, tek katman halinde üretilen Unigo oyun matları kalınlığı sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir.. Yenidoğan evresinden itibaren güvenli bir oyun alanı sunan Unigo oyun matlarının 4 farklı kalınlık alternatifi bulunmaktadır.


Özel dokusu sayesinde esnek olup, çocukların dişleme ve tırnaklama hareketlerine karşı dayanıklıdır, yırtılmaz, kopmaz.
 
Ön Yüz(Hayal Dünyası Geliştirici)
Pingko in Africa Oyun matının ön yüzeyinde yer alan desenler çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek nitelikte tasarlanmıştır. Çocuklarımız, orman ve deniz hayvanlarının hepsini tanıyabilecekleri ve İngilizce anlamlarını öğrenebilecekleri oyun matımızın ön yüzeyinde, aynı zamanda bir çok farklı hikaye kurguları da oluşturabilecekler.
Arka Yüz(Eğitici)
Pingko in Africa Oyun matının arka yüzeyi çocuğunuzun odaklanmasını kolaylaştıracak şekilde sade ve eğitici nitelikte tasarlanmış olup, hayvanları, meyveleri, birçok nesneyi, harfleri ve İngilizce kelimeleri öğrenmesine yardımcı olacaktır.