Unigo Bebedom Fun Travel (180cm x 140cm x 10mm)

0,00
Marka : Unigo
Fiyat : ₺599,00(KDV Dahil)

2 İş Gününde Kargo

Ebat
Unigo oyun matları, büyüklerin de çocukların oyunlarına katılımını sağlayacak şekilde özellikle büyük ebatlarda tasarlanmıştır.


Bebeğinizle oyun oynarken, Unigo oyun matının üzerine birlikte uzanabilir, bedensel gelişimini desteklemek için spor faaliyetleri yapabilir, hatta bebeğiniz ile birlikte emekleyebilirsiniz. Unigo oyun matları doğduğu günden itibaren çocukların ve ebeveynlerin en konforlu oyun alanıdır.
Kalınlık
Dolgu köpük hammaddeden, tek katman halinde üretilen Unigo oyun matları kalınlığı sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir.. Yenidoğan evresinden itibaren güvenli bir oyun alanı sunan Unigo oyun matlarının 4 farklı kalınlık alternatifi bulunmaktadır.


Özel dokusu sayesinde esnek olup, çocukların dişleme ve tırnaklama hareketlerine karşı dayanıklıdır, yırtılmaz, kopmaz.
 
Ön Yüz(Hayal Dünyası Geliştirici)
Fun Travel Oyun matının ön yüzeyi çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek nitelikte tasarlanmıştır. Küçük ve eğlenceli bir sahil kasabası yaşantısını anlatan oyun matımız, çocukların günlük yaşam hakkında bir çok hikaye kurgulamalarına yardımcı olurken sayıları, şehirdeki objeleri, taşıtları, hayvanları ve daha birçok nesneyi öğrenmelerini kolaylaştıracaktır.
Arka Yüz(Eğitici)
Fun Travel Oyun matının arka yüzeyi düz lacivert renk ve desensiz olarak tasarlanmakla birlikte, arka yüzeyde oyun matı olarak kullanıma uygundur.
 
Bu Matın Hikayesi / Oyunu :
Aşağıda keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacak bir hikayemizi bulabilirsiniz. Çok yakın 4 arkadaş olan fil, köpek, fare ve kurbağa bir gün tren ile bir yolculuğa çıkarlar. Bunu duyan diğer arkadaşları ise bu yolculuğun çok keyifli geçeceğini düşünerek onlara katılmak ve sürpriz yapmak üzere hemen harekete geçerler. Evleri birbirine yakın olan aslan ve sincap eşyaları az olduğu için bir arabaya 2' si birlikte sığabileceklerini düşünerek, tren istasyonuna ulaşmak üzere arabalarına atlayıp yola çıkarlar. Bu sırada kuala ve tırtıl, ayı kardeşin kullanmakta olduğu otobüse biner ve 3' ü bir arada yola çıkar. Kasabada her sabah gazete dağıtmayı kendine görev edinen ve okumayı çok seven kurnaz tilki kardeş ise evi biraz uzak olduğu için bisikleti ile tek başına tren istasyonuna doğru yola koyulur. Onlar bu hareketlilik ve heyecanla trene yetişmeye çalışırken, kasabadaki günlük hayat her zamanki gibi devam etmektedir. Kasabadaki bu hareketlilik çiçekçi sevimli maymun ve pastacı köpek' in çok ilgisini çeker, ama dükkanlarını bırakamayacakları için bu yolculuğa dahil olmazlar. Bu arada tabi ki sevimli maymunumuz her sabah yaptığı gibi dükkanının arkasındaki göletteki 5 adet ördeğini, pastacı köpekten aldığı kurabiyeler ile beslemeyi unutmaz. Pilot Zebramız kasabanın güvenliğinden sorumludur ve helikopteri ile her gün kasabanın üzerinde gezinmektedir. Bugün sevimli koyunlardan bir tanesinin kaçmış olduğunu ve 6 adet kaldıklarını fark etti, çiftçiye haber uçurdu. Bakalım kaçan koyunu bulabilecekler mi? Ne dersiniz? Denizin güvenliğinden ise minik planörü ile havada gezinen tavşan kardeş sorumludur. Tavşan kardeş her sabah balık tutmak için teknesi ile açılan inek ve zürafa kardeşlerin bu sabah şanslı olduklarını görüyor. Tam 8 tane balık yakalamışlar. Anlaşılan akşama ziyafet verecekler. Sevimli kasabamızın çalışkan hayvanları günlük işlerine devam ederken, gezmeyi çok seven eğlenceli arkadaşların tren yolculuklarında, çocuklarımızın yaratıcılığı ile birlikte acaba onları nasıl maceralar bekliyor?.