Twistshake Anti-Colic 260ml Biberon Şeftali

Twistshake Anti-Colic 260ml Biberon Şeftali

0,00
Marka : Twistshake
Fiyat : ₺52,90(KDV Dahil)

1 İş Gününde Kargo

TwistShake Anti-Colic 260ML Biberon ŞEFTALİ

Paket İçeriği: 

1.       Bir adet TwistShake Anti-Colic 260ML Biberon ŞEFTALİ

2.       Bir adet Medium  2+ Ay biberon emziği

3.       Bir adet aynı renk 100ml Saklama Kabı

  

GÜNLÜK HAZIRLIK

 

Twistshake'in bütün ürünleri birlikte çalışacak ve birkaç kolay adımla hazırlık için gereken zamanı azaltacak şekilde tasarlanmışlardır.

Twistshake'in kullanışlı muhafaza kabı, tekrar doldurma işlemini tamamen dökülmez yapmaktadır. Muhafaza kabı önceden doldurulur  ve çocuğunuz yemek istediği zaman, tek yapılması gereken kaptaki  içeriği biberona geçirmek, çalkalamak ve beslemektir. Bir kap 100 ml'dir; ki bu da bir porsiyonluk yemeğe eşittir. Kaplar bütün bir günlük gıdayı tutacak şekilde birleştirilebilir.

TWISTFLOW

Twistflow, Twistshake'in benzersiz yeniliğine verilen isimdir. Sistem, bebeklerde koliği engellemek ve biberonun akışındaki bozulmaların önüne geçmek üzere geliştirilmiştir.

 

Mamadaki çözünmemiş topaklar emziği tıkayabilir ve bebeğin doğal akışını bozabilir. Bizim benzersiz süzgeç ağımız çözeltiyi etkili bir şekilde çözer ve tıkanma riskini azaltır. Emzikteki hassas kemerli kısım biberonu havalandırır ve vakum oluşumunu engeller. Bu da koliği azaltır. Aynı zamanda akışın düzgün olduğundan da emin olur.

TEMİZLİĞİ KOLAY

Çocuğunuzun sağlığını korumak ve zararlı bakterilerin gelişimini engellemek için, besleme sırasında kullanılan biberonun hem yemek öncesi hem de yemek sonrasında kolay temizlenebilir olması çok önemlidir.

Twistshake'in, kolay ve derinlemesine temizliğe fırsat veren geniş boyunluğu, aynı zamanda biberonun kolayca doldurulmasını da sağlamaktadır. Tüm Twistshake ürünleri,  bulaşık makinesinde ve mikrodalga fırında kullanıma uygundur

ANTİ-KOLİK BİBERON

Twistshake'in bebek biberonu, anne sütü ile birlikte kullanım için idealdir. Her bir Twistshake ürünü, süzgeç ağıyla beraber kullanışlı bir muhafaza kabı içerir. Benzersiz bir sistem olan Twistflow, bebeklerde kolik oluşumunu etkin bir şekilde azaltır ve düzgün bir akış sağlar. Biberonun geniş boyunluğu temizliği kolaylaştırır. Ayrıca, ısıyı tutan, kolay kavranır bir tasarıma sahiptir. 

·         BPA içermez - Bebeğiniz ve sizin için güvenlidir.

·         PP plastik - Seçkin, yüksek kaliteli polipropilenden üretilmiştir.

·         Emzik - İçeriğindeki silikondan yapılmıştır.

·         Süzgeç Ağı - Topakları etkin bir şekilde çözer.

·         Anti-kolik Valf - Koliği azaltır.

·         Muhafaza Kabı - Yemeğinizi evde hazırlayın ve kullanışlı muhafaza kabında saklayın.

·         Ekstra Geniş Boyunluk - Geniş boyunluk hem tekrar doldurmayı hem de temizliği kolay bir görev haline getirir. 

·         Ergonomik Tasarım - Hem ebeveyn, hem de çocuk için tutuş kolaylığı

 

TWISTSHAKE ANTİ-KOLİK EMZİK

Twistshake'in emzik tasarımı doğayı oldukça andırmaktadır. Anne göğsüne olan benzerliği, anne sütü ile beslemeden biberonla beslemeye olan geçişi kolayca ve güvenli yapmaktadır. Esnek başlık anne memesini andırmaktadır ve doğal emme hareketini devam ettirir. Anti-kolik kemer koliği etkisiz hale getirir ve düzgün bir akış sağlar. Bebeğin doğru bir şekilde desteklenmesi için, emziğin tabanı yuvarlak ve yumuşaktır.

·         Dört farklı akış ölçüsü

·         BPA içermez

·         Bebeğiniz ve sizin için güvenlidir.

·         2x Silikon emzik

·         Seçkin, yüksek kaliteli ultra yumuşak silikondan yapılmıştır.

 

ON RENK VE ÜÇ BOYUT ARASINDAN SEÇİMİNİZİ YAPIN

KARIŞTIRIN VE KENDİ FAVORİNİZİ YARATIN


Etiketler
twistshake biberon,