Plantoys İlk Fotoğraf Makinem
Plantoys İlk Fotoğraf Makinem
Plantoys İlk Fotoğraf Makinem
Plantoys İlk Fotoğraf Makinem

Plantoys İlk Fotoğraf Makinem

0,00
Marka : Plantoys
Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)
ROL OYNATMA: Tıklanabilir bir deklanşör düğmesi ve ayarlanabilir kaleydoskop lensi ile çocuklar, istedikleri herhangi bir yöne doğrultup çekim yapabilirler! Dünyayı hem iç hem de dış mekanlarda benzersiz bir mercekle görün. Ünlü bir kuş gözlemcisi veya paparazzilerin bir parçası olarak oynayın!

SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEKİLDE YAPILMIŞTIR: İlk Kameram PlanWood (TM), suya dayanıklı daha esnek bir ahşapla sonuçlanan ve zararlı kimyasallar içermeyen su bazlı ve doğal boyalarla pigmentlenen fazla talaştan yapılmış bir PlanToys malzemesi ile üretilmiştir. Yumuşatılmış kenarlar, kamerayı ekstra çocuk dostu ve güvenli kılar.

HAYAL GÜCÜNÜN TETİKLENDİRİLMESİ: Dünyayı kaleydoskop merceğinden görüntüleyerek yaratıcılığın ve yaratıcı düşüncenin kilidini açın. Kamera ile rol yapma oyunu, çocuklara hikaye anlatma ve nihayetinde yaratıcı düşünce süreçlerini destekleyen senaryolar oluşturma fırsatı sunar.

DESTEK GELİŞTİRME: Tıklanabilir deklanşör düğmesi ve ayarlanabilir lens ile el-göz koordinasyonunu geliştirin; belirli nesnelere ve manzaralara odaklanırken konsantrasyon yeteneğini geliştirmek; ve serbest çalışan bir fotoğrafçı olarak parkta veya evde maceraya atılırken dil ve sosyal beceriler geliştirin. 
18 aylık ve daha büyük çocuklar için uygundur.

Ürün Boyutları 10,16x5,08x7,9 cm
Ürün ağırlığı 0.19 kg