Junipa Ahşap Diş Kaşıyıcı - Kalp
Junipa Ahşap Diş Kaşıyıcı - Kalp

Junipa Ahşap Diş Kaşıyıcı - Kalp

0,00
Marka : Junipa
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)

Tamamen doğal ahşap malzemeden el işçiliği ile üretilen diş kaşıyıcılarımız diş çıkarma dönemindeki bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz tamamen doğal bir alternatiftir.

Neden ahşap diş kaşıyıcı

*Tamamen doğadan gelen doğal malzemeden üretilmektedir.

* Kayın ağacının dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre güvenle kullanılabilir

*Kayın ağacı doğal antibakteriyel özelliğe sahiptir.

 

Eğlenceli tasarımların yanı sıra diş kaşıyıcılar bebeklerin elleri ile rahatça tutabilecekleri bir formda üretilmiştir. Tüm kenarlar bebeğinizin güvenle kullanımı için yuvarlatılmış ve pürüzsüz olacak şekilde zımparalanmıştır. Ürünler tamamen doğal bırakılmış, herhangi bir kimyasal vs. kullanılmamıştır.

 

Ahşap diş kaşıyıcıları diş çıkarma evresindeki bebekler ve yeni doğan bebeklere hediye olarak daha özel bir hale getirmek için ürünlerin üzerine isim yazdırabilirsiniz. Böylelikle diş kaşıma dönemi geçse bile uzun süre oyuncak olarak kullanabilir veya hatıra olarak saklayabilirsiniz.

 

Kullanılan malzemeler:

1.Sınıf kalite FSC sertifikalı sürdürülebilir kayın ağacından üretilmiştir.

Ürünlerimiz  için ekolojik olarak çözünebilen ve geri dönüştürülebilir ürün paketlemesi kullanılmıştır.

Ürünlerimiz  % 100 pamuk bez torba ile birlikte gelmektedir. Böylece kullanmadığınız zamanlarda bez torbasında güvenle saklayabilirsiniz.

 

Temizlik ve bakım

Ilık su ile  nazikçe yıkayınız ve kurumaya bırakınız (tamamen kuruduğundan emin olunuz)Tamamen kuruduktan sonra eğer isterseniz az miktarda yenilebilir yağ kategorisindeki bir yağ sürebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ!

Direk güneş ışığına karşı koruyunuz

Ürünü ıslak ve nemli bırakmayınız

Ürünlerimiz doğal ahşap malzemeden el işçiliği ile tamamlanmıştır, bu sebeple her bir ürün eşsizdir ve  ağacın kendi doğal rengi ve deseni..vb sebeplerle her üründe ufak farklılıklar görülebilmektedir.

3  + ay çocuklarda yetişkin gözetiminde kullanınız.