Earth Mama Baby Sweet Orange Bebek Şampuanı

0,00
Fiyat : ₺169,00(KDV Dahil)

Earth Mama Organik Portakal Kokulu Bebek Şampuanı 160 ml

Earth Mama Organics Sweet Orange Baby Wash

%100 organik sertifikalı Earth Mama portakal kokulu bebek şampuanı.

Bebeğiniz için organik tarımdan elde edilmiş içeriklerle formüle edilmiştir.

Uyku öncesini tatlı bir hale getirmeye hazır mısınız? Tatlı portakal kokulu şampuanı kesinlikle denemelisiniz. Dermatologlar tarafından test edilmiş, bebek cildi ve saçı için etkili olan bu şampuan yenidoğan bebek üniteleri tarafından kullanılmaktadır. İçinde hiçbir yapay koku, triclosan, phthalates, paraben veya sülfat içermez. Organik bitki ve yağlardan üretilmiş olup içinde hiçbir süpriz yoktur.

Kendinden köpüren şişesiyle kullanımı hem kolay hem de çok pratik.

Pediatri uzmanları ve dermatologlar tarafından klinik testleri yapılmış yapılmış olup, hiçbir iritasyona neden olmamaktadır.

Petrol, madeni yağ, paraben, SLES, SLS, parfüm veya yapay koku verici, tuz, sülfat gibi zararlı etken maddeler asla içermemektedir.

• Mikropları öldürücü özelliği mevcuttur.

• Bir ürünün ulaşabileceği en düşük tehlike derecesi olan EWG’s Skin Deep veri tabanında en iyi derecelere sahiptir.

Amerika’nın #1 numaralı ve anne & bebek kategorisi pazar lideri Earth Mama Organics’den.

İçeriği Water, Organic Coconut (Cocos Nucifera) Oil, Organic Olive (Olea Europaea) Fruit Oil, Potassium Hydroxide*, Organic Vanilla (Vanilla Planifolia) Fruit Extract, Vegetable Glycerin, Organic Sweet Orange (Citrus Aurantium Dulcis) Oil, Citric Acid, Organic Shea (Butyrospermum Parkii) Butter, Organic Calendula (Calendula Officinalis) Flower Extract, Organic Aloe (Aloe Barbadensis) Leaf Juice (*None present in final product)