Earth Mama Angel Baby Bottom Balm - Bebek Pişik Kremi 60 ml

0,00
Fiyat : ₺169,00(KDV Dahil)

SKT : 26/21

Angel Baby Bottom Balm - Bebek Pişik Kremi
 
İyileştirici özelliği olan organik zeytinyağı ve organik St. John's (Sarı Kantaron) yağı ile yapılmıştır. Hassas popoların korunmasına, pişiğe neden olan bakterilere ve mantarlara karşı koruyucu %100 naturel, özel bitkisel yağlardan elde edilmiştir. A, D, E ve K vitaminleri içermektedir. Antiseptik ve antioksidan özelliği vardır.
 
Uyarılar; Haricen kullanılır. Göz çevresine uygulamayınız.
 
Yapay koruyucu maddeler (parabenler), renklendiriciler ve kokular kullanılmamıştır.
 
Kullanım Şekli
 
İstenilen sıklıkta kullanılabilir. Özellikle alt değiştirmelerden ve banyodan sonra az miktarda kullanılması tavsiye edilir. Ekstra rahatlatıcı etkisi için buzdolabında saklayabilirsiniz.
 
İçerik
 
Organik Zeytinyağı
 
Bir vitamin deposu olan zeytinyağı A, D, E ve K vitaminlerini içeriyor, bu vitaminler sayesinde hücreleri yenilenir, doku ve cildi besler.
 
Organik Ayni Sefa
 
Yoğun onarıcı etkisi vardır. Ayni - safa çiçeği antiseptiktir, bakterileri öldüren yahut çoğalmalarını önleyen bir ajandır. Cildi besler kurumasını ve çatlamasını önler.
 
Temizleme özelliği vardır, tahriş etmeden ve iyice temizler.
 
Cildi yumuşatır ve esneklik verir. Sindirime yardımcıdır.
 
Organik St. John's Wort (Sarı Kantaron)
 
Fitoterapide kullanılan bitkilerin "yıldız "ı olarak kabul edilen St. John's Wort bitkisinin özleri, deneysel ve klinik çalışmalarda çok çeşitli etkiler göstermektedir; İltihap giderici, yara iyileştirici, yatıştırıcı, ağrı kesici, antiseptik gibi özellikleri vardır.
 
Organik Kuş Otu
 
Cildi yumuşatıcı ve yara iyileştirici özelliği var.
 
Organik Plantain (Sinirotu)
 
Bileşiminde potasyum, kalsiyum, fosfor, sodyum, demir gibi minareler ve A, B ve C vitaminleri bulunur, yara iyileştirici etkileri vardır.
 
Organik Shea Butter
 
Besleyici bitkisel bir yağdır. Yapılandırıcı etkisi vardır. Nemlendirici, besleyici ve deriyi yumaşatıcıdır. Aynı zamanda anti-enflamatuar özelliklidir. Özellikle egzama, yara ve yanıkların tedavisinde kullanılır. Bu doğal ürünün nemlendirici, besleyici, koruyucu ve canlandırıcı özellikleri dermo-kozmetik araştırmalarla tespit edilmiş ve cilt uzmanları tarafından onaylanmıştır. Derinin yeniden canlanması için gereken A ve D vitaminlerini, kendini yenilemesine yarayan E vitaminlerini, elastikiyetini korumasına yardım eden F vitaminlerini ihtiva etmekte ve derinin ihtiyacı olan bütün ana maddeleri bünyesinde bulundurmaktadır.
 
Candelilla
 
Kandelila balmumu, bitkisel balmumu
 
Organik Jojoba Yağı
 
Her cildin bakımı için kullanılır. Çatlaklar, küçük travmalar, hamilelikten sonra cilt sarkmasının önlenmesi ve giderilmesine yardımcı olur. Cildi yumuşatır. Kuru ciltleri nemlendirir. Hücre yenilenmesini destekler.
 
Lavanta Yağı
 
Sakinleştirici, rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisi vardır. Antioksidan ve antiseptik özelliği var. Uykusuzluğa iyi gelir. İltihaplanmayı önler. Aynı zamanda hücre yenileyicidir.
 
Organik Çay Yağı
 
Antibakteriyel ve antiseptik özelliği var.
 
Organik Myrrh Yağı
 
Antiseptik özelliklidir. Allerjik tepkileri azaltıcıdır.                                           .Angel Baby Bottom Balm - Bebek Pişik Kremi